Plná verze Heroes of the Storm se nečekaně spustí již v červnu

Nečekanou zprávu si pro všechny připravil Blizzard. Ještě včera se počítalo, že jejich MOBA hra Heroes of the Storm vyjde někdy ke konci roku nebo až na začátku roku 2016. Jenže vývoj hry pokračuje velmi dobře, protože její plné verze se dočkáme už za necelé dva měsíce.

Heroes of the Storm

Heroes of the Storm FOTO: Blizzard Entertainment

Ještě před samotným vydáním hry, které je plánováno na 2. června, si budou moct všichni hru zkusit. A to 20. května, kdy se spustí otevřené beta testování. V plné verzi už by mělo být funkční vše, co najdeme uzavřené.

Trochu zamrzí, že při spuštění bude hratelných jen něco málo přes třicet hrdinů, i když při oznámení hry na předminulém BlizzConu, se vývojáři nechali slyšet, že při spuštění chtějí mít dostupných šedesát hrdinů. Kromě hrdinů se ve hře bude měnit celkem sedm battlegroundů neboli map, nicméně ty se každou sezonu budou měnit.

Den před oficiálním spuštění bude v Londýně probíhat speciální Live Stream, kde se bude oslavovat spuštění Heroes.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Plná verze Heroes of the Storm se nečekaně spustí již v červnu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.