Orcs Must Die! Unchained právě postoupilo do druhé fáze closed beta

27.2014 se připravovaná novinka ze série Orcs Must Die od Robot Entertainment dočkala beta verze a to pouze pro uzavřený okruh pozvaných hráčů. Dnešním dnem testování pokročilo do druhé fáze a vše tak nasvědčuje zdárnému vydání titulu v letošním roce.

Orcs Must Die!

Orcs Must Die! FOTO: Robot Entertainment

Gameforge, tvůrce více než dvaceti herních titulů jako třeba Aion nebo Metin 2, dnes ve spolupráci s Robot Entertainment představil novou akční PvP hru v druhé fázi bety. Orcs Must Die! Unchained je třetím pokračováním slavné série her na bázi kombinace tower defence a střílečky z pohledu třetí osoby, ve které se tým až pěti hráčů snaží pomocí taktizování zabránit nepřátelské hordě ve zničení jejich báze. Druhá fáze bety obsahuje velké množství nového herního obsahu, je však ale především zpětnou vazbou na první kolo testování. Kromě změn bojového systému a hraní jako takového se hráči mohou těšit na novou mapu s názvem Unchained Fortress a vybroušenou grafiku. 


Novinkou je také Trait Builder, pomocí kterého nyní můžete své hrdiny přizpůsobit vašemu vkusu a hernímu stylu. Hrdinové jsou odteď rozděleni mezi útočníky a obránce, umožnujíc tak přehlednější rozdělení rolí v týmu. Nemusíte se však bát, že se po výběru role k opačnému zaměření vůbec nedostanete. Hra je vybalancovaná tak, aby byl tradiční charakter obránce stále schopen napáchat škodu v předních liniích a útočný hrdina zvládl vypomoci v obraně. Hrdinové budou získávat zkušenosti během jednotlivých bitev a to až do dosažení levelu 8. Díky tomu bude možné hrdinu pro každý zápas pomocí jednotlivých skillů a buffů nastavit přesně tak, jak je potřeba. Změny se také dočkala rychlost hry, která byla mírně snížena, umožňujíc tak hráčům lépe taktizovat. 

Stejně jako kdysi si hráči volí kombinaci minion karet v Deck Builderu, aby je následně mohli vyslat proti nepřátelské jednotce. Nyní si týmy mohou vybrat z kterého válečného stanoviště budou jejich armády vycházet. Během zápasu se na stanovišti otevře dodatečné místo pro bosse, kterého si hráči budou moci vybrat mezi troly, ogry a dalšími. Hra by měla vyjít v tomto roce na PC a PS4.

 

Témata: Orcs Must Die!
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Orcs Must Die! Unchained právě postoupilo do druhé fáze closed beta

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.