Představen trailer a DLC pro Star Wars: Battlefront

To, na co všichni čekali, je tady. Nový Star Wars se dočkal prvního traileru a oficiálního data vydání, které je naplánováno na listopad.

Star Wars: Battlefront5

Star Wars: Battlefront5 FOTO: EA

Nově vydaný trailer je jedním slovem úchvatný. Hra jde ve stopách sedmého dílu filmu a představuje to nejlepší, co si jen mohou fanoušci přát. Vypadá to, že se dočkáme se Darth Vadera, Millenium Falcona, Boba Fetta a dalších ikonických postav. Ostatně, podívejte se sami.

Spolu s trailerem bylo zveřejněno i datum vydání. Hra vyjde 20. listopadu na PlayStation 4, Xbox One a Origin pro PC. Kdo si hru předobjedná, obdrží rovněž DLC Battle of Jakku, které oficiálně vyjde 15. prosince, pro předplatitele o týden dříve. To bude příběhově pokrývat události před Star Wars: The Force Awakens a dále bude obsahovat 2 multiplayerové mapy.

Celá hra by měla pokrýt všechny dosavadní díly filmové ságy a samotná kampaň proto bude zřejmě delší, než mají dnešní současné FPS hry. Svůj podíl na tom má i fakt, že si zahrajeme jak za Republiku, tak i za Impérium.

Velká část kampaně pokryje původní ságu, dočkáme se ale i scén ze seriálu Klonové války a jedná část kampaně by se měla odehrávat mezi šestým a sedmým dílem ságy. Závěrečná část příběhu tak bude navazovat na úvod chystaného filmu, jelikož ale hra vyjde zřejmě o něco dříve než film, žádné další podrobnosti očekávat nemáme.

Podobně jako předchozí hry z univerza Star Wars, i Battlefront bude obsahovat známé hrdiny z celé ságy. K těm se ale budeme muset propracovat, a to pomocí bodů. Multiplayerové bitvy budou až pro 40 hráčů a rovněž bude možnost bitev jak na povrchu planety, tak i ve vesmíru, ale pouze v některých módech.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Představen trailer a DLC pro Star Wars: Battlefront

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.