Trine 3 oznámil cenu a míří na Early Access

Fanoušci populární plošinovky Trine by měli nastražit uši. Třetí díl míří na Steam a v rámci programu Early Access se ho dočkáme už tento týden.

Trine 3: The Artifacts of Power

Trine 3: The Artifacts of Power FOTO: Frozenbyte

Vývojáři ze studia Frozenbyte se rozhodli ke kroku, který nikdo nečekal. Zítra, tedy 21. dubna, zpřístupní na Steamu předběžný přístup do hry Trine 3: The Artifacts of Power. Hra v této fázi poběží několik měsíců a zatím nabídne pouze dvě úrovně.

"Důvod pro vydání Early Access je jednoduchý. vytvořit 3D prostředí nám trvalo déle než jsme předpokládali a má to co dočinění s tím, jak náročné je vytvořit vše ve 3D. Museli jsme si vše znovu promyslet přizpůsobit charaktery novému prostředí. Například vytváření a přesouvání krabic, používání háku, střílení šípů a blokování štítem jsou schopnosti, které vyžaují hodně práce, aby fungovaly ve třetí dimenzi," uvedli k tomu tvůrci na svém webu.

Hra bude v Early Access dostupná za necelých 20 euro, po vydání by se měla cena o něco zvýšit.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Trine 3 oznámil cenu a míří na Early Access

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.