Star Wars: Battlefront vyjde v listopadu

Hvězdné války se letos opět vrací do popředí. Kromě chystaného filmu se dočkáme i další hry z dílny EA, a ta bude podle všeho stát za to. Kdy se jí ale dočkáme?

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront FOTO: EA

Podle původních informací serveru GameSpot mělo být vydání hry pro PlayStation 4, Xbox One a PC naplánováno na 17. listopadu, což je úterý. Vyplývá to ze zdrojového kódu oficiální webové stránky. Nově vydaný trailer ale odhalil pravé datum, a tím je 20. listopadu.

Podle prvotních informací by měla celá hra pokrýt všechny dosavadní díly filmové ságy a samotná kampaň proto bude zřejmě delší, než mají dnešní současné FPS hry. Svůj podíl na tom má i předpoklad, že si zahrajeme jak za Republiku, tak i za Impérium.

Velká část kampaně pokryje původní ságu, dočkáme se ale i scén ze seriálu Klonové války a jedná část kampaně by se měla odehrávat mezi šestým a sedmým dílem ságy. Závěrečná část příběhu tak bude navazovat na úvod chystaného filmu, jelikož ale hra vyjde zřejmě o něco dříve než film, žádné další podrobnosti očekávat nemáme.

Podobně jako předchozí hry z univerza Star Wars, i Battlefront bude obsahovat známé hrdiny z celé ságy. K těm se ale budeme muset propracovat, a to pomocí bodů.

Multiplayerové bitvy by měly být až pro 128 hráčů, tedy 64 na každé straně. Rovněž bude možnost bitev jak na povrchu planety, tak i ve vesmíru, ale pouze v některých módech.

Závěrem jedna informace, která zřejmě nikoho nepřekvapí - hra bude podle všeho obsahovat i DLC.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Star Wars: Battlefront vyjde v listopadu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Získejte 2D psychologickou hororovou hru zcela zdarma

23.01.2019 21:08 Pokud nemáte co hrát, máme pro vás tip, jak rozšířit svoji knihovničku o další zajímavý kousek.

Herní nebe za rohem: Ty nejlepší hry, které vyjdou v prvním čtvrtletí 2019

23.01.2019 20:13 Je tu nový rok a společně s ním přichází i nálož v podobě nových her. Pojďme si představit ty,…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. Nekompromisní grafický výkon za nízkou cenu? Ten má nabídnout GTX 1660 Ti

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.