Star Wars: Battlefront vyjde v listopadu

Hvězdné války se letos opět vrací do popředí. Kromě chystaného filmu se dočkáme i další hry z dílny EA, a ta bude podle všeho stát za to. Kdy se jí ale dočkáme?

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront FOTO: EA

Podle původních informací serveru GameSpot mělo být vydání hry pro PlayStation 4, Xbox One a PC naplánováno na 17. listopadu, což je úterý. Vyplývá to ze zdrojového kódu oficiální webové stránky. Nově vydaný trailer ale odhalil pravé datum, a tím je 20. listopadu.

Podle prvotních informací by měla celá hra pokrýt všechny dosavadní díly filmové ságy a samotná kampaň proto bude zřejmě delší, než mají dnešní současné FPS hry. Svůj podíl na tom má i předpoklad, že si zahrajeme jak za Republiku, tak i za Impérium.

Velká část kampaně pokryje původní ságu, dočkáme se ale i scén ze seriálu Klonové války a jedná část kampaně by se měla odehrávat mezi šestým a sedmým dílem ságy. Závěrečná část příběhu tak bude navazovat na úvod chystaného filmu, jelikož ale hra vyjde zřejmě o něco dříve než film, žádné další podrobnosti očekávat nemáme.

Podobně jako předchozí hry z univerza Star Wars, i Battlefront bude obsahovat známé hrdiny z celé ságy. K těm se ale budeme muset propracovat, a to pomocí bodů.

Multiplayerové bitvy by měly být až pro 128 hráčů, tedy 64 na každé straně. Rovněž bude možnost bitev jak na povrchu planety, tak i ve vesmíru, ale pouze v některých módech.

Závěrem jedna informace, která zřejmě nikoho nepřekvapí - hra bude podle všeho obsahovat i DLC.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Star Wars: Battlefront vyjde v listopadu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.