Hearthstone si zahrajete už i na mobilu

Blizzard dnes oznámil hráči velice vítanou novinku, Hearthstone pro iOS and Android. Verze pro mobilní telefony přetransformovala hru tak, aby mohla být plnohodnotně hratelná i na malých obrazovkách. Hearthstone tak nyní budete mít všude doslova po ruce.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Mike Morhaime, CEO a spoluzakladatel Blizzard Entertainment, dnes prohlásil, že s nadšením vítají hráče na mobilních telefonech do Hearthstone komunity. Právě rychlost Hearthstonu byla důvodem, proč Blizzard tuto hru přinesl i na mobily. Ať už jste tedy kdekoli, můžete se velice rychle připojit do hry a dále vylepšovat svůj skill.

Mobilní verze Hearthstone přináší veškerý hráči oblíbený obsah a prostředí, doposud dostupné pouze ve verzi pro Windows, Mac a tablety a to včetně nových dodatků Goblins vs Gnomes, Curse of Naxxramas a nejnovější přírůstek rodiny Hearthstone, Blackrock Mountain. Po přihlášení do mobilní verze Hearthstonu budou hráči mít, stejně jako tomu je v ostatních verzích hry, plný přístup k jejich existující kolekci karet. 

Nebyl by to Blizzard, kdyby hráče nemotivoval nějakou tou herní odměnou. Každý, kdo dokončí zápas v mobilní verzi HS v jakémkoli módu, získá jeden klasický balíček karet z originálního Hearthstone setu. Hráči, kteří si hru stáhnou ve verzi pro iPad nebo Android tablet také nebudou o nic ochuzeni a i oni získají tento základní balíček. Nezáleží na tom, zda zápas vyhrajete, nebo prohrajete, karetní balíček je váš, ať už hrajete klasický zápas, arénu nebo ve cvičném módu.

Mobilní verzi Hearthstone můžete zdarma stahovat v Google Play obchodě, Amazon Appstore pro Android, nebo Apple App Store pro iOS verzi. Pak už hru stačí jen spustit a začít duelovat. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hearthstone si zahrajete už i na mobilu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.