Film o GTA se začíná plnit slavnými jmény

Filmy podle herních předloh nemají na růžích ustláno. Příkladem může být nepříliš úspěšný Doom, Far Cry, Max Payne, Resident Evil či Mortal Kombat. Jak si s touto nelitochotivou tradicí poradí série Grand Theft Auto?

GTA V (PC verze)

GTA V (PC verze) FOTO: Rockstar Games

Britská televze BBC plánuje v rámci programu Make it Digital natočit devadesátiminutový film o GTA. Dříve, než fanoušci zbystří, je potřeba dodat, že film nebude o šílených automobilových honičkách a všudypřítomných přestřelkách, ale o tvůrcích a vývojářích ze studia Rockstar Games.

Za filmem stojí novinář a moderátor herních pořadů na BBC 5 Live a Sky News Guy Cocker, to je zatím ale vše, co je o filmu na sto procent známo. Nyní se spekuluje o hereckém obsazení, a to by se mělo podle prvních informací plnit samými hvězdami.

Na internetu se objevily dohady, podle kterých si slavný představitel Harryho Pottera Daniel Radcliffe zahraje spoluzakladatele a prezidenta Rockstar Games Sama Housera.

To ale není vše. Podle jiných spekulací by se měla ve filmu řešit i soudní pře mezi vývojáři a právníkem Jackem Thompsonem, který neochvějně bojuje proti Rockstaru za zločiny, které byly spáchány lidmi, kteří hráli GTA.

Role advokáta Jacka Thompsona by se měl zhostit herec Bill Paxton známý z filmů Apollo 13, Titanic a Vetřelci, kde ztvárnil roli nezapomenutelného vojína Hudsona. 

Film samotný by se měl začít natáčet už příští týden v Jihoafrické republice. Nutno dodat, že lidé z Rockstar Games v něm nijak nefigurují a nebyli přizváni ani jako poradci.

Témata: GTA V | Rockstar Games
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Film o GTA se začíná plnit slavnými jmény

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.