Představení Rockstar editoru pro PC verzi Grand Theft Auto V

Již zítra vychází PC verze hry Grand Theft Auto V. Jednou z největších vychytávek, které nám vývojáři nabídnou, je bezesporu takzvaný Rockstar editor, který vám umožní režírovat si vlastní originální videa.

GTA V (PC verze)

GTA V (PC verze) FOTO: Rockstar Games

Dnes bylo představeno poslední video, které hráče láká na program Rockstar Editor. Jedná se o úplně novou funkci, která se objeví pouze v PC verzi hry, majitelé konzolí teby budou mít smůlu. Program umožní v GTA Online a GTA V vytvářet profesionální videa s rozsáhlými možnostmi editace.

Nebude se tedy jednat o pouhé nahrávání toho, co se ve hře děje, budete mít možnost nastavení různých úhlů kamer, využít nejrůznější filtry, přidat k videu titulky nebo si vybrat soundtrack z knihovny GTA V. Editor bude nabízet i  režisérský mód, ve kterém bude dokonce možné vytvoření kompletně nových vlastních scén.

Hráč si může sám přizpůsobit denní dobu, vybrat místo, počasí, přidat zvířata a vybrat si do hlavních rolí kohokoli ze známých postav. Veškeré činnosti a dialogy postav si budete jako reziséři volit sami.

Pokud se vám video podaří a nebudete si chtít výsledek nechat jen pro sebe, nabízí se vám možnost sdílet video na YouTube a třeba se zúčastnit i soutěže.

Témata: GTA V
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Představení Rockstar editoru pro PC verzi Grand Theft Auto V

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.