S2 vzdávají hold klasické éře her novou 8-Bit kolekcí

V Heroes of Newerth se nyní můžete vrátit do dětských let pomocí 8-Bitového herního obsahu a avatarů inspirovaných jedněmi z největších herních ikon.

Light Gunblade

Light Gunblade FOTO: S2 Games

The 8-Bit Collection S2 představili v poutavé formě interaktivní mapy, která ve stylu 8-bitových her místo úkolů na mapě odkrývá, vždy při jejich vydání, jednotlivé nové avatary. Při odkrytí se vám tak zobrazí informace, ability, výkresy z konceptu a vznik konečné podoby. Aby atmosféra návratu v čase byla dokreslena plně, v pozadí stránky hraje tématická hudba. Prvním vydaným avatarem je Light Gunblade, obouruční střelec s kolty u pasu. Pokud si avatara budete chtít pořídit, učintě tak co nejdříve. Po týdnu v HoN Store totiž jeho cena stoupne ze 700 na 900 goldů.

Čtvrtina veškerých zisků z prodeje 8-Bit kolekce poputuje, stejně jako tomu bylo u kolekce A.R.M.S, přímo na financování HoN DreamHack Summer 2015. Peníze budou použity především na zvýšení peněžních výher v turnajích a na proplacení letenek hráčům.

Nový obsah 8-Bitové kolekce bude vydáván každý pátek v 16:00 našeho času. Hráči, kteří si zakoupí některého z avatarů 8-Bit kolekce, získají také přístup k hernímu obsahu jako 8-Bit Taunt, Courier a Announcer Pack. Na interaktivní mapu se můžete podívat zde HoN 8-Bit

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: S2 vzdávají hold klasické éře her novou 8-Bit kolekcí

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.