The Technomancer, kyberpunkové akční RPG se ukazuje na prvních obrázcích

Spider Games, tvůrci her jako Mars War Logs nebo naposledy Bound by Flame, se vrhají do dalšího projektu a znovu se podíváme na postapokalyptický Mars. Včera jsme se o hře dozvěděli nové informace a také jsme obdrželi první obrázky.

The Technomancer

The Technomancer FOTO: Spider Games

The Technomancer by měl nabízet akční souboje, které se budou provádět pomocí jednoho ze tří odlišných bojových stylů. Každopádně vše mi se mělo točit kolem elektrické energie, kterou právě „technomanceři“ dokáží ovládat.

Dále autoři slibují, že vše se nebude muset řešit hrubou silou, ale také pomocí diplomatických schopností hráče. Dynamické rozhovory by měly hrát velkou roli v úkolech a samotném příběhu.

img-responsive

The Technomancer | foto: Spider Games

 Co by to bylo za RPG, kdybyste si nemohli vytvořit vlastní zbroj, zbraně. A to jak pro sebe, tak i pro spolubojovníky, se kterými budete udržovat vztah podobně, jako tomu bylo například v Dragon Age.

Takto napsané to vypadá na velmi slibné RPG, jenže víme, jak tomu bylo právě u duchovního předchůdce Mars War Logs, který sliboval podobně zajímavé funkce a nakonec nedopadl zrovna nejlépe. Poslední hra Spider Games, Bound by Flame taktéž nebyl zrovna adept na hru roku, nicméně na hře šel vidět pokrok téměř ve všech směrech a v hodnoceních nedopadla zrovna špatně.

Pokud se vývojáři i nadále poučí ze svých chyb a dodrží vše, co slíbili, tak si troufám říct, že si v příštím roce zahrajeme velmi dobré kyberpunkové RPG. Hra vyjde na PC, Xbox One a Playstation 4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Technomancer, kyberpunkové akční RPG se ukazuje na prvních obrázcích

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.