Objevily se první infromace o Black Ops III

Po úspěších prvních dvou dílů ze série Black Ops bylo téměř jisté, že se dočkáme i třetího pokračování. Podívejte se na první detaily.

Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops III FOTO: Reprofoto YouTube

Call of Duty: Black Ops III bude na předchozí dva díly z let 2010 a 2012  plynule navazovat a děj se tedy bude znovu odehrávat v blízké a velmi temné budoucnosti.

Těšit se můžeme na nový typ vojáků Black Ops, kteří jako představitelé nejmodernější vojenské robotiku, téměr vymažou rozdíly mezi technologií a lidskostí. Více informací se dozvíme 26. dubna, zatím se můžete podívat pouze na krátký teaser s názvem Back in Black.

Už teď je ale jisté, že Black Ops III nabídne hráčům trojici klasických režimů, tedy kampaň pro jednoho hráče, multiplayer a zombie mód. Bude to však úplně poprvé, co si hru bude možné zahrát na současných konzolích. Novinka by měla vyjít ve verzi na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Ačkoli se vydání hry očekává tradičně v listopadu, na oficiální potvrzení si však budeme muset do konce měsíce počkat. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Objevily se první infromace o Black Ops III

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.