Objevily se první infromace o Black Ops III

Po úspěších prvních dvou dílů ze série Black Ops bylo téměř jisté, že se dočkáme i třetího pokračování. Podívejte se na první detaily.

Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops III FOTO: Reprofoto YouTube

Call of Duty: Black Ops III bude na předchozí dva díly z let 2010 a 2012  plynule navazovat a děj se tedy bude znovu odehrávat v blízké a velmi temné budoucnosti.

Těšit se můžeme na nový typ vojáků Black Ops, kteří jako představitelé nejmodernější vojenské robotiku, téměr vymažou rozdíly mezi technologií a lidskostí. Více informací se dozvíme 26. dubna, zatím se můžete podívat pouze na krátký teaser s názvem Back in Black.

Už teď je ale jisté, že Black Ops III nabídne hráčům trojici klasických režimů, tedy kampaň pro jednoho hráče, multiplayer a zombie mód. Bude to však úplně poprvé, co si hru bude možné zahrát na současných konzolích. Novinka by měla vyjít ve verzi na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Ačkoli se vydání hry očekává tradičně v listopadu, na oficiální potvrzení si však budeme muset do konce měsíce počkat. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Objevily se první infromace o Black Ops III

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.