Trailer z Act of Aggression představuje armádu USA

Celkem třemi trailery nás bude Eugen Systems lákat na frakce, které se nacházejí v jejich hře Act of Aggression, duchovním pokračovateli strategie Act of War: Direct Action. Jako první se podíváme na armádu USA.

Act of Aggression

Act of Aggression FOTO: Eugen Systems

Act of Aggression je strategie zasazená do blízké budoucnosti, kde se o vládu nad světem utkají tři mocnosti – USA, Chimera a Cartel.

V dnešním traileru se blíže ukáže prvně jmenovaný. Armáda USA je plná veteránů, kteří těží hlavně z velkých plechových monster, mají jedny z nejlepších jednotek určených na individuální boj. Celkově ale nejsou moc všestranní, proto se vše snaží vynahradit hrubou sílou, což dokazuje hlavně tank M1A1 Abrams Tusk. O tom se ale přesvědčte sami v traileru níže.

V Act of Aggression budou dostupné dvě oddělené singleplayer kampaně, kde se dočkáme tradičního vyprávění a hlavně vrácení ke kořenům RTS strategií, jako je například sbírání surovin, budování základny, produkce jednotek, jak inormovali Eugen Systems v tiskové zprávě.

Z traileru hra vypadá velmi dobře, přece jen Eugene Systems nejsou žádní nováčci v oblasti her, za sebou mají tituly jako Act of War: Direct Action, R. U. S. E. nebo v poslední době série her Wargame. Další informace o Act of Aggression se dozvíme při vydání dalších trailerů, každopádně v následujících týdnech by měla proběhnout VIP multiplayerová beta. Datum vydání hry je pak plánováno ještě na jaro 2015.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Trailer z Act of Aggression představuje armádu USA

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.