DISKUZE K ČLÁNKU Staré časy se vrací. GTA V se instaluje ze sedmi disků

Nemilá zpráva pro všechny, kteří si pořídili diskovou PC verzi GTA V. Nejen, že nemají možnost si hru stáhnout a nainstalovat dopředu, jak je to u online verze hry, ale ještě minimálně sedmkrát budou muset otevřít a zavřít mechaniku.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Pítrs (Hlasovalo 25 lidí) 09.04.2015 02:59
Njn, je třeba vymyslet nosiče o větší kapacitě. »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Pítrs

  Pítrs

  XXX
  Njn, je třeba vymyslet nosiče o větší kapacitě.

  + 25 / − 15

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.