Staré časy se vrací. GTA V se instaluje ze sedmi disků

Nemilá zpráva pro všechny, kteří si pořídili diskovou PC verzi GTA V. Nejen, že nemají možnost si hru stáhnout a nainstalovat dopředu, jak je to u online verze hry, ale ještě minimálně sedmkrát budou muset otevřít a zavřít mechaniku.

GTA V (PC verze)

GTA V (PC verze) FOTO: Rockstar Games

Při zhlédnutí obrázku, který se před pár hodinami objevil na redditu, si určitě velká většina čtenářů vzpomněla na doby zhruba před deseti lety, kdy DVD bylo vzácností a ještě se používaly „CDčka“. Historie se opakuje a DVD už nestačí pojmout takové množství dat, u GTA V to je úctyhodných 65GB, jak informoval server ign.com.

Otázka je, jestli se vůbec ještě někdy dočkáme další evoluce, která zasáhne masy lidí. Blu-ray disky mají nakročeno nejlépe, zatímco na konzolích i ve sféře filmu se už v podstatě jedná o standard, na počítačích se ale ne a ne usadit, a díky digitální distribuci se to možná ani nikdy nepovede.

Jak ukazuje obrázek z twitteru, vydání GTA V na PC už doopravdy nic nebrání a po několika odkladech se dočkáme již 14. dubna.

Témata: GTA V | Rockstar Games
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Staré časy se vrací. GTA V se instaluje ze sedmi disků

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.