Nový Deus Ex se představuje úchvatným trailerem

Po nepříliš úspěšném Deus Ex: The Fall před dvěma lety se nyní můžeme na skutečnou lahůdku. Plnohodnotné pokračování série Deus Ex je na cestě, a vypadá skvostně.

Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex: Mankind Divided FOTO: Kanobu

Včerejší ne zrovna oficiální oznámení nové hry z dílny Eidos Montreal a Square Enix Deus Ex: Mankind Divided má konečně ten pravý hype, jaký si zaslouží. Dnes se totiž objevil první trailer na hru, který je nezvykle dlouhý. A především velmi slibný.

Mankind Divided bude navazovat na Deus Ex: Human Revolution a půjde o prequel, tentokrát se ale podíváme do roku 2029. Stejně jako v Human Revolution se ujmeme role Adama Jensena, který opustil Sarif Industries a nahání teď augmentované teroristy pro Interpol. Svět se ale po incidentu v předchozím díle dost změnil...

Game Informer odhalil, že protagonista dostane do vínku několik nových schopností, např. hackování elektronických zařízení na dálku nebo nanoštít. Ale co je nejzajímavější, na jednom z artworků je dobře vidět nápis „koření“. Nedivte se, uniknuté informace naznačují, že se v Mankind Divided podíváme i do Prahy. 

Deus Ex: Mankind Divided vyjde pro PC, Xbox One a PS4, ale datum je zatím neznámé.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový Deus Ex se představuje úchvatným trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.