Mass Effect 4 do roka venku?

Fanouškům kvalitních RPG zaplesá srdce. Čtvrtý díl sci-fi série Mass Effect od kluků z BioWare by mohl vyjít do března následujícího roku.

Mass Effect

Mass Effect FOTO: BioWare

Alespoň tak to předpovídá herní analytik Michael Pachter ze společnosti Wedbush. Podle něj se her Mass Effect 4 a Mirror's Edge 2 dočkáme do konce fiskálního období, tedy do březena 2016.

Odpovědi na některé otázky a spekulativní teorie už dříve prozradil generální ředitel společnosti BioWare Aaryn Flynn, který uznal za vhodné zasáhnout a vysvětlit budoucí kroky a plány, které má BioWare se čtvrtým Mass Effect.

"Všechny naše hry nyní běží na enginu Frostbite. V jsme se týmu rozhodli v dalším díle Mass Effect některé technologie z DA:I použít. Těšíme se například na budování rozlehlého světa, který ve hře určitě bude," napsal na serveru NeoGAF. Tím ale veškerá podobnost s Dragon Age zřejmě končí.

Podle Flynnova vyjádření by se měl další Mass Effect ještě více opírat o minulost, než tomu bylo v případě DA:I. Jako příklad ukazuje bojové vozidlo Mako známé z prvního dílu."Měli jsme ho v prvním Mass Effect a přineseme ho zpět v mnohem lepší podobě s pocitem, že jsme na něm odvedli mnohem víc práce pro zlepšení hratelnosti celé hry. Nic takového se v Dragon Age nestalo," dodal.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mass Effect 4 do roka venku?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.