Tajemnou hrou od Square Enix je Deus Ex: Mankind Divided

Konečně jsme se dočkali. Po velkém zklamání, které způsobilo oznámení mobilního Deus Ex: The Fall před dvěma roky, se teď můžeme na opravdové pokračování série Deus Ex. A vypadá to, že se v něm podíváme i do Prahy.

Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex: Mankind Divided FOTO: Kanobu

Možná jste si všimli, že Square Enix od včera dosti svérázně oznamuje svou novou hru. Z oznámení se nakonec vyklubala tří denní „interaktivní hra“, kterou zprostředkovávají strašlivé herecké výkony a masivní ruský přízvuk. V tomhle se ale vydavatelská společnost trochu přepočítala, protože hráči nejsou zrovna trpělivý druh.

Ruskému webu Kanobu (objeveno NeoGAFem) se totiž dnes ráno podařilo vydolovat informace a screenshoty z chystaného pokračování Deus Ex série s podtitulem Mankind Divided. To snad Squeenix naučí, jak se oznámení dělat rozhodně nemají.

Mankind Divided bude pokračovat v cestě, kterou vyšlapal přechozí díl, Deus Ex: Human Revolution. Opět půjde o prequel (J. C. Dentona tedy neočekávejte), tentokrát se ale podíváme do roku 2029. Stejně jako v Human Revolution se ujmeme role Adama Jensena, který opustil Sarif Industries a nahání teď augmentované teroristy pro Interpol. Svět se ale po incidentu v předchozím díle dost změnil, teď ho plně ovládá strach a nenávist vůči augmentovaným lidem.

Game Informer odhalil, že protagonista dostane do vínku několik nových schopností, např. hackování elektronických zařízení na dálku nebo nanoštít. Ale co je nejzajímavější, na jednom z artworků je dobře vidět nápis „koření“. Nedivte se, uniknuté informace naznačují, že se v Mankind Divided podíváme i do Prahy. Snad to nebude jen na skok (a Praha nebude zase působit jako ruská kolonie).

Deus Ex: Mankind Divided vyjde pro PC, Xbox One a PS4, ale datum je zatím neznámé.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tajemnou hrou od Square Enix je Deus Ex: Mankind Divided

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.