Bossové v Bloodborne padají jako hrušky, bug stále nebyl opraven

Zabití bosse v Bloodborne je opravdovou výzvou, to potvrdí nejeden hráč. Ve hře se ale objevil bug, po kterém se z krvežíznivých potvor stanou neškodné postavičky.

Bloodborne

Bloodborne FOTO: From Software

Bloodborne spolu s Dark Souls patří do skupiny her, kterou hráči volí pro její obtížnost. Hra samotná vyžaduje vysokou úroveň soustředění, zabití bosse je pak povětšinou záležitostí vyžadující několikeré opakování. O to horší světlo proto objevení tohoto bugu hází na From Software, kteří se k problému doposud nevyjádřili a není tak jasné, kdy k opravě dojde. Smutnou zprávou je, že tento bug zdaleka není jediným, který by jménu dlouho očekávané hry škodil.

Bug objevil hráč meatballz, když ponechal hru zapnutou přes noc. Ráno se pak z nabušeného protivníka metajícího jedno kouzlo za druhým stal vetchý dědeček, mlátící do hrdiny svou hůlkou.

Mezi hráči kolují informace o tom, jak se tohoto bugu zbavit. Názory se různí, jisté ale je, že obyčejným restartováním hry problém nevyřešíte. Někteří doporučují hru přepnout do režimu spánku, restartovat celou konzoli a část hráčů problém vyřešila obyčejným vypnutím hry přes herní menu.

Témata: Bloodborne
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bossové v Bloodborne padají jako hrušky, bug stále nebyl opraven

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.