System of a Down představili vlastní trailer pro Mortal Kombat X

Za trailerem stojí Shavo Odadjian z System of a Down, který dal celý trailer dohromady. Jako doprovod zvolil jejich píseň Chop Suey a opravdu nešlápl vedle.

Goro

Goro FOTO: NetherRealm Studios

Do vydání nejnovějšího Mortal Kombatu zbývá již jen 8 dní a mnozí fanoušci každý z nich odpočítávají. Čekání jim dnes rozhodně zpříjemnilo vydání traileru, za kterým stojí právě System of a Down. Z této kombinace vznikla opravdu famózní podívaná.

Před dvěma dny také NetherRealm studios poprvé ukázalo světu gameplay Gora, včetně obou jeho fatalities. Goro bude zdarma pro každého, kdo si Mortal Kombat X předobjedná. Pokud se vám tato varianta nezamlouvá, Goro bude také později dostupný v DLC, zatím ale není známo kdy. Známé jsou již i Gorovy bojové varianty, Tigrar Fury, Kuatan Warrior a Dragon Fangs.

Mortal Kombat X vyjde 14. dubna pro  Xbox One, PlayStation 4 a PC.

Témata: Mortal Kombat X
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: System of a Down představili vlastní trailer pro Mortal Kombat X

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.