DISKUZE K ČLÁNKU Do Euro Truck Simulatoru přichází nové DLC, ve kterém se podíváme do Skandinávie

Společně s vydáním DLC Scandinavia, se hráči také můžou těšit na aktualizaci 1.17, která do hry přinese taktéž mnoho novinek. Otevřenou betu aktualizace 1.17 v SCS Software plánují na další týden. Samotné DLC i aktualizace by měly vyjít 7. května 2015.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Pítrs (Hlasovalo 28 lidí) 09.04.2015 02:57
Nádherné, to musím otestovat. 01 »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Pítrs

  Pítrs

  XXX
  Nádherné, to musím otestovat. 01

  + 28 / − 22

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.