Do Euro Truck Simulatoru přichází nové DLC, ve kterém se podíváme do Skandinávie

Společně s vydáním DLC Scandinavia, se hráči také můžou těšit na aktualizaci 1.17, která do hry přinese taktéž mnoho novinek. Otevřenou betu aktualizace 1.17 v SCS Software plánují na další týden. Samotné DLC i aktualizace by měly vyjít 7. května 2015.

Euro Truck Simulator 2: Scandinavia

Euro Truck Simulator 2: Scandinavia FOTO: SCS Software

Jedna z hlavních funkcí aktualizace 1.17, bude předělání vykreslování grafiky, což by mělo zvýšit počet FPS u starších počítačů. Zatím není jasné, jestli to stejným způsobem pomůže i u nových PC sestav.

„Bojujeme s několika chybami, které se objevily na poslední chvíli. Programátoři trvají na tom, abychom opravami chyb strávili ještě pár dnů, než bude aktualizace dostatečně stabilní pro veřejnost a budeme ji moct pořádně otestovat,“ uvedli SCS Software na svém webu.

Zároveň se také pochlubili videem, které ukazuje DLC Scandinavia v celé své kráse. Cena za DLC zatím nebyla stanovena, nicméně víme, že vychází za měsíc, 7. května 2015.

Na videu jde vidět, že si s prostředím náramně vyhráli, vždyť vytvářením modelů a textur do DLC strávili více času než na Euro Truck Simulatoru 2. Ve Skandinávii hráče čekají obrovské lesy, pole a jezera, ale také například horské oblasti plné skal, útesů, údolí. Na co jsme obzvlášť zvědaví, jsou dlouhé tunely, ve kterých by se občas měly objevit i křižovatky.

Na úplný závěr ještě několik obrázků z DLC Scandinavia:

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Do Euro Truck Simulatoru přichází nové DLC, ve kterém se podíváme do Skandinávie

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.