Do Euro Truck Simulatoru přichází nové DLC, ve kterém se podíváme do Skandinávie

Společně s vydáním DLC Scandinavia, se hráči také můžou těšit na aktualizaci 1.17, která do hry přinese taktéž mnoho novinek. Otevřenou betu aktualizace 1.17 v SCS Software plánují na další týden. Samotné DLC i aktualizace by měly vyjít 7. května 2015.

Euro Truck Simulator 2: Scandinavia

Euro Truck Simulator 2: Scandinavia FOTO: SCS Software

Jedna z hlavních funkcí aktualizace 1.17, bude předělání vykreslování grafiky, což by mělo zvýšit počet FPS u starších počítačů. Zatím není jasné, jestli to stejným způsobem pomůže i u nových PC sestav.

„Bojujeme s několika chybami, které se objevily na poslední chvíli. Programátoři trvají na tom, abychom opravami chyb strávili ještě pár dnů, než bude aktualizace dostatečně stabilní pro veřejnost a budeme ji moct pořádně otestovat,“ uvedli SCS Software na svém webu.

Zároveň se také pochlubili videem, které ukazuje DLC Scandinavia v celé své kráse. Cena za DLC zatím nebyla stanovena, nicméně víme, že vychází za měsíc, 7. května 2015.

Na videu jde vidět, že si s prostředím náramně vyhráli, vždyť vytvářením modelů a textur do DLC strávili více času než na Euro Truck Simulatoru 2. Ve Skandinávii hráče čekají obrovské lesy, pole a jezera, ale také například horské oblasti plné skal, útesů, údolí. Na co jsme obzvlášť zvědaví, jsou dlouhé tunely, ve kterých by se občas měly objevit i křižovatky.

Na úplný závěr ještě několik obrázků z DLC Scandinavia:

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Do Euro Truck Simulatoru přichází nové DLC, ve kterém se podíváme do Skandinávie

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.