Vyměňte starého STALKERa za nového

Distribuční platforma GOG překvapilo nevídanou novinkou. Umožní vám vyměnit staré hry za nové.

STALKER

STALKER FOTO: GSC Game World

Princip je vcelku jednoduchý. Zcela jistě téměř všichni současní hráči ještě pamatují jednoduchou protipirátskou ochranu zakoupené krabicové hry formou aktivačního klíče. Pokud jste si i v době digitalizace a digitálních distribučních platforem nějaké takové krabičky poschovávali, nyní máte možnost získat tyto hry na GOG.

Nabídka těchto her je ale zatím bohužel velmi omezená a prakticky se týká pouze série STALKER Shadow of Chernobyl, Call of Pripyat nebo Clear Sky. Hráč u Ruska mohou akce využít tak na Eador: Genesis, Mount & Blade: Warband a Mount & Blade: With Fire and Sword. Na reclaimovací stránce jednoduše zadáte aktivační klíč dané hry, která se vám následně zpřístupní na GOGu.

Podobných her, které budete moci vyměnit formou "nové za staré" bude do budoucna přibývat, prozatím se ale musíme spokojit s omezenou nabídkou. I tak je to na poli digitální distribuce vítaná obměna.

Druhou novinkou GOGu je spuštění ruské verze stránek, což se samozřejmě neobejde bez pořádných slev na ruské hry ve výši až 75%. slevou přes třicet her původem z Ruska. Zakoupit si můžete například výše jmenovaného STALKERa, Blitzkrieg 2, Pathologic nebo například Silent Storm.

Na kompletní přehled zlevněných titulů se podívejte zde.

Témata: STALKER | GOG
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyměňte starého STALKERa za nového

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.