Třetí Van Helsing vyjde co nevidět

Třetí a zřejmě tedy závěrečný díl trilogie The Incredible Adventures of Van Helsing je za dveřmi. Vyjít by měl ve druhé čtvrtině letošního roku.

Umbralist

Umbralist FOTO: NeocoreGames

Vývojáři z maďarského studia NeocoreGames tak uzavřou trologii o slavném lovci upírů Gabrieli Van Helsingovi, který ve steampunkovém Rumunsku loví krvelačné netvory a párou a součástkami natřískané mechanoidy.

Narozdíl od předchozích dílů nabídne hra mnohem větší škálu povolání, kterých bude rovnou šest. Je tedy více než pravděpodobné, že se některých dočkáme formou DLC.

Tvůrci hry první dvě povolání představili a my se tak můžeme podívat na Phlogistoneera a Umbralistu. Phlogistoneer bude oděn do masivního exoskeletu a jako méně pohyblivý lovec bude spoléhat na sílu a svou zálibu ve vědě. vědu brutální sílu pokroků vědy. Umbralist je vcelku klasický vrah, zabiják pohybující se ve stínech a utočící ze zálohy.

The Incredible Adventures of Van Helsing III samozřejmě nabídne všechny osvědčené prvky z minulých dílů včetně vedlejších (a na vyšších obtížnostech nervy drásajících) tower defense her, kooperativního multiplayeru a PvP módu. Narozdíl od přechozích dílů se ale nevydáme zpět do Borgovie, ve finálním díle celé trilogie na nás čeká nové nebezpečí a noví nepřátelé, z jichž jednoho velmi dobře známe.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Třetí Van Helsing vyjde co nevidět

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.