První trailer z PC verze GTA V ukazuje hru v 60 fps

Dočkali jste se, první trailer z PC verze GTA V ukazuje Los Santos v nejhezčím grafickém kabátku a hlavně v 60 fps, jak se sami vývojáři chlubí. Doufejme tedy, že to bude pravda a 14. dubna si hru bez problémů zahrajeme.

GTA V (PC verze)

GTA V (PC verze) FOTO: Rockstar Games

Vytoužený den pro většinu PC hráčů se již nezadržitelně blíží, více než rok a půl čekání bude u konce, jak uvedl server vg247.com. Za necelé dva týdny hra dorazí na pulty obchodů a do vaši Steam knihovny.

Rockstar si je toho vědom a netrpělivé hráče začíná lákat, například dnes vydaným trailerem. PC verze by měla přinést větší i menší změny, a to jak vizuální, tak i technické. Podle minutového traileru v 60 fps to vypadá velmi slibně, ale všichni víme, jak to je u Rockstaru s optimalizací her, namátkově můžeme vzít právě poslední vydané GTA na PC s číslovkou IV.

Věříme ale, že se vše povede a vydání hry proběhne bez větších problémů, přece jen už jen díky neustálým odkladům by se to mohlo povést. Na to, jak se start hry povedl, si počkáme ještě několik dní, PC verze Grand Theft Auto V vychází 14. dubna.

Témata: GTA V | Rockstar Games
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: První trailer z PC verze GTA V ukazuje hru v 60 fps

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.