Vychází Dark Souls 2: Scholar of the First Sin

Právě dnes vyšla upravená verze hry Dark Souls 2 s podtitulem Scholar of the First Sin. Vydání se týká pouze digitální distribuce, na krabicovou verzi si musíme počkat do zítra. Hra vyjde na PC, PS3, PS4, Xbox One a Xbox 360.

Dark Souls II

Dark Souls II FOTO: From Software

Scholar of the First Sin je kompletní verze hry, zahrnující všechna DLC plus další vychytávky. Veškeré informace o novinkách, které remasterovaná verze přináší, se dozvíte z lauch traileru.

Očekávat mimo jiné můžeme nové rozmístění nepřátel, kteří budou celkově agresivnější, nová monstra, předměty a zbroj. Verzí pro PC, PS4 a Xbox One se týká i výrazně lepší grafika, která zahrnuje i Full HD rozlišení a 60 snímků za vteřinu.

K dispozici jsou dvě různé PC verze hry, označené jako DirectX9 a DirectX11. DirectX9 vás vyjde na 40 dolarů a u druhá, o něco hezčí verze, si ještě deset dolarů připlatíte. V případě, že hru již vlastníte, přechod na verzi DirectX 11 vás vyjde na 30 dolarů, pokud jste majiteli veškerých DLC, zaplatíte za upgrade jen 20 dolarů.

Témata: Dark Souls II
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vychází Dark Souls 2: Scholar of the First Sin

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.