Aprílové skiny pro Heroes of Newerth

Již jen pět dní máte šanci zakoupit speciální dubnovou edici alt avatarů pro vybrané hrdiny. Pokud ji propásnete, na vtipálkovské avatary si budete muset počkat do příštího roku.

April Fools avatars

April Fools avatars FOTO: S2 Games

Stejně jako při každém svátečním období, i na Apríl přišli tvůrci HoN s tématickými alt avatary. Pokud vám tedy k velikonočnímu hraní nestačí Easter Bunny Predator, do své sbírky nyní můžete nově přidat i další tři hrdiny z kolekce Fool avatars. Jsou jimi Scoutzo Scout, Queen of Fools Monkey King a v neposlední řadě také Drunken Master jakožto Drunken Fool. 

Pokud se právě necítíte velikonočně naladěni, je tu pro vás nejnovější přírůstek mezi avatary z Gold Edition, Sacrilege Witchslayer. Witchslayer se tak stal dalším členem rodiny Corrupted avatarů, kteří mění svůj vzhled celkem třikrát a to na lvlu 1, 7 a 13. Úroveň Corruption i Witchslayerova dýka tak rostou spolu se sílou a úrovní hrdiny. 

Patch 3.6.6 přinesl kromě již zmíněných alt avatarů také skiny Gisele pro Moon Queen nebo Fluffybringer - Thunderbringer. Pokud zrovna nemáte prostředky k zakoupení nových avatarů nezoufejte. Na našem facebooku máte nyní jedinečnou příležitost získat již představovaného Savior Solstice, avatara který je dostupný výhradně přes Plinko. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Aprílové skiny pro Heroes of Newerth

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.