Odstartovala beta StarCraft II: Legacy of the Void

Uzavřená beta druhého a finálního datadisku na druhý StarCraft je konečně zde. první šťastlivci již mohou testovat a vrhat se do víru Zergů, Terranů a zejména Protossů, neboť poslední datadisk bude hlavně o nich.

Starcraft II: Legacy of the Void uzavřená betaverze

Starcraft II: Legacy of the Void uzavřená betaverze FOTO: Reprofoto YouTube

Jakmile obdržíte přístup do uzavřené bety pozvánku, čekají na vás hned tři mapy: Ruins of Seras, Lerilak Crest a Orbital Shipyard. K vyzkoušení bude také nová jednotka Protossů jménem Adept.

Další z větších změn, které na hráče čeká, je zdvojnásobení počtu pracovníků při startu hry, oproti klasickým šesti, jich od nového datadisku bude dvanáct. Tím by se měla urychlit počáteční fáze zápasu, která nebývá příliš zábavná. Bude zajímavé sledovat, jak si s tím poradí hráči, kteří se věnují hraní StarCraft více a jestli tato změna přežije celé betatestování a uvidíme ji i ve finální hře.

Změnou prošel i počet zdrojů na každé základně. To je dobrá zpráva pro všechny agresivní hráče, kteří rádi expandují. Zároveň byla upravena přesnost jednotek, které útočí na dálku, nyní by měly mnohem lépe reagovat na hráčovy příkazy.

Archon mód, který umožní dvěma hráčům ovládat jednu armádu, bude přístupný již od prvního dne testování, jak můžete vidět na videu. Stejně tak se ve videu můžete podívat i na nové jednotky a další úpravy, které Blizzard chystá.

Také se může stát, že se mnoho z těchto novinek nedostane do finální hry, Blizzard je tímto způsobem vývoje proslaven. Do betatestování se může přihlásit kdokoliv, stačí se na stránce Battle.net přihlásit a vyplnit profil pro beta testování her.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Odstartovala beta StarCraft II: Legacy of the Void

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.