Neverwinter vyšel na Xbox One

Velmi povedená free to play onlinovka Neverwinter z prostředí Dungeons & Dragons vyšla na Xbox One. Co nabízí?

Neverwinter

Neverwinter FOTO: Perfect World Entertainment

Hned v úvodu nutno podotknout, že hra úplně zdarma není. Koncept free to play sice zachovává na PC verzi, konzolová verze je ale podmíněna placeným účtem Xbox Live. Troufneme si ale říci, že hra za to stojí, minimálně pokud bude tak dobrá, jako PC verze, které už dávno podlehlo hned několik členů redakce.

Konzolová verze by se od té počítačové ale příliš lišit neměla, minimálně co se obsahu a formátu týče. Úpravou prošlo ovládání uzpůsobené na ovladač a hra je samozřejmě dostupná včetně všech přídavků a dodatečného obsahu.

Neverwinter je propracované RPG a část jeho obsahu mohou ovlivňovat sami hráči. Nabízí velmi dobré pve souboje i pvp prostředí a rozmanité lokace včetně početné české komunity. Více vám rovněž prozradí trailer uveřejněný při příležitosti vydání konzolové verze hry.

Pokud se rozhodnete hru zkusit, můžete využít časově limitované nabídky, v rámci níž si Neverwinter mohou zkusit stříbrní i zlatí uživatelé Xbox Live. Akce ale trvá pouze do 2. dubna.

Témata: Neverwinter
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Neverwinter vyšel na Xbox One

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.