Novinky v Heroes of the Storm. Obří hlavy a banování za použití zkratky HotS

Dnes brzy ráno se v Heroes of the Storm objevila nová aktualizace, která mimo jiné zvětšila hlavy všem hrdinům v Nexu. Nicméně to nebylo vše, aktualizace přinesla i jednu nezdokumentovanou změnu, která už stihla zkomplikovat život několika hráčům. Jen u nás najdete exkluzivní informace, které naši redaktoři dokázali zjistit o problému zkratky HotS.

Heroes of the Storm apríl

Heroes of the Storm apríl FOTO: Blizzard Entertainment

Větší hlavy byly hrdinům přidány z důvodu větší rozmanitosti a taky, aby hrdinové naplnili svou osobnost do poslední kapky. Každopádně s aktualizací se začalo měnit i něco jiného, rapidně začali ze hry mizet hráči, kteří měli jedno společné – Heroes of the Storm zkracovali jako HotS.

Jak se později ukázalo, tito hráči dostali právě za používání této špatné zkratky ban na své účty. Dokázali jsme sehnat vyjádření komunitní manažerky Blizzardu a v plném znění vám jej přinášíme.

„Ano, je tomu opravdu tak. Kvůli našim sporům s Valve jsme museli rychle změnit název hry z Blizzard Dota na Blizzard All-Stars. Jenže nás nenapadla žádná dobrá zkratka, proto jsme se rozhodli změnit název hry na Heroes of the Storm, který můžeme jednoduše zkrátit na Heroes,“ řekla komunitní manažerka jménem April.

„V počátcích alfa testování jsme všichni hráli Heroes, jenže postupem času, jak začali přibývat noví lidé, tak jsme si všímli, že hráči z nepochopitelných důvodů stále propagují Starcraft II: Heart of the Swarm, a to díky zkratce HotS. Nejprve nám to nevadilo, ale brzy se nám to začalo vymykat z rukou, proto jsme se rozhodli pro radikální a nejrychlejší způsob. Pokud hráč použije zkratku HotS, do pár minut dostane permanentní ban na Battle.net účet,“ dodala April.

Jak jde vidět, Blizzard se s tím nepáře, ve 21:00 už máme hlášeny tisíce zablokovaných účtů. Redakce Gamifique.cz má pro všechny hráče jedinou radu, chcete-li, aby vám váš Battle.net účet zůstal, používejte jedinou a správnou zkratku hry – HEROES.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Novinky v Heroes of the Storm. Obří hlavy a banování za použití zkratky HotS

Vstupte do diskuze (3)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.