Assassin's Creed Chronicles nás zavede do Číny, Indie a Ruska

Nový trailer odhalil detaily z chystané plošinovky Assassin’s Creed Chronicles, která se pokusí přinést aspoň trochu inovace do precizně dojené série. Hra vyjde ve třech epizodách a v každé navštívíme jinou dobu a zemi.

Assassin's Creed Chronicles

Assassin's Creed Chronicles FOTO: Reprofoto YouTube

Už před nějakou dobou bylo oznámeno Assassin’s Creed Chronicles: China, nyní se počin studia Climax rozrostl na tři samostatné epizody. První nás zavede do Číny v době vlády dynastie Ming a chopíme se kontroly Shao Jun, postavou známou z krátkého animáku Assassin’s Creed: Embers. Datum vydání bylo stanoveno už na 22. dubna.

Další dvě epizody by měli dorazit na podzim. V první nás Arbaaz Mir z knihy Assassin’s Creed: Brahman provede Indií roku 1841, postrevoluční Rusko navštívíme v té druhé. Hlavním hrdinou této epizody bude Nikolai Orelov, postava z novel Assassin’s Creed: The Fall a The Chain.

Chronicles bude sice 2,5D plošinovka, ale gameplayem by neměla příliš odbíhat od hlavní série. Budeme mít možnost rozhodnout se mezi rozvážným stealth přístupem a podstatně přímočařejším stylem Robocopa. Ubisoft slibuje rozmanitý arzenál možností i zbraní, ale nakolik to opravdu bude pravda a nakolik PR řeči, ještě uvidíme. Hodně zajímavě ale zní možnost přepínat mezi třemi cestami, v popředí, uprostřed a v pozadí, která se u plošinovek, i u těch co jsou požavovány za 2,5D, příliš nevidí.

Každá část bude stát 10 euro a dorazí na PC, XOne a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Assassin's Creed Chronicles nás zavede do Číny, Indie a Ruska

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.