Na Google Maps si teď můžete projet svět v kůži Pac-Mana

Každý rok si Google na apríla připravuje nějakou tu specialitku a ani letos tomu není jinak. Tentokrát můžeme na den zabíjet čas u Pac-Man módu.

Pac-Man v Dubaji

Pac-Man v Dubaji FOTO: Reprofoto Google Maps

Všechno co musíte udělat, je otevřít Google Maps, najít si na mapě libovolné místo a přepnout na Pac-Man mód. Ulice se promění v cesty pro Pac-Mana a duchy a vy si tak můžete užít klasickou hru třeba v místě, kde bydlíte. Pokud tedy máte v okolí dostatek ulic, Pac-Man je přeci jen trochu vybíravý a obzvlášť v menších městech se mu moc pracovat nechce.

Samozřejmě se nemusíte omezovat jen na vaše okolí, osobně doporučuji vyzkoušet třeba Dubaj s nejvíce (zbytečnými) kruhovými objezdy na kilometr čtvereční nebo pavučinu ulic v Tokiu.

Témata: Google Maps | Apríl
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Na Google Maps si teď můžete projet svět v kůži Pac-Mana

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.