Na Google Maps si teď můžete projet svět v kůži Pac-Mana

Každý rok si Google na apríla připravuje nějakou tu specialitku a ani letos tomu není jinak. Tentokrát můžeme na den zabíjet čas u Pac-Man módu.

Pac-Man v Dubaji

Pac-Man v Dubaji FOTO: Reprofoto Google Maps

Všechno co musíte udělat, je otevřít Google Maps, najít si na mapě libovolné místo a přepnout na Pac-Man mód. Ulice se promění v cesty pro Pac-Mana a duchy a vy si tak můžete užít klasickou hru třeba v místě, kde bydlíte. Pokud tedy máte v okolí dostatek ulic, Pac-Man je přeci jen trochu vybíravý a obzvlášť v menších městech se mu moc pracovat nechce.

Samozřejmě se nemusíte omezovat jen na vaše okolí, osobně doporučuji vyzkoušet třeba Dubaj s nejvíce (zbytečnými) kruhovými objezdy na kilometr čtvereční nebo pavučinu ulic v Tokiu.

Témata: Google Maps | Apríl
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Na Google Maps si teď můžete projet svět v kůži Pac-Mana

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.