Novinky v závodní hře Project CARS

Vydání očekávané závodní hry Project Cars bylo nedávno již potřetí odloženo, a to na polovinu května letošního roku.

Lykan Hypersport 1

Lykan Hypersport 1 FOTO: Slightly Mad Studios

Vývojáři ze Slightly Mad Studios také oznámili, že kromě práce na dokončení samotné hry, pracují na vytvoření bezplatných DLC ho hry, které budou vycházet každý měsíc.

První bezpatné DLC bude obsahovat vůz Lykan Hypersport, což je mimochodem jeden z vozů, které se objevili v sedmém díle akčního filmu Rychle a Zběsile.

Toto vozidlo je schopné za pouhých 2,8 sekund zrychlit na téměř 100 kilometrů za hodinu a jeho nejvyšší dosahovaná rychlost je dokonce 395 km/h. Další podrobnosti týkající se bezplatných DLC by se měly objevit později.

Vydání Project Carsbylo původně plánováno již na listopad loňského roku, termín se však posunul nejprve na březen, později duben a nakonec květěn letošního roku, kdy se počítá s verzí na PC, konzole PlayStation 4 a X Box One. Verze pro Wii U je zatím ve vývoji.

Témata: Project CARS
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Novinky v závodní hře Project CARS

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.