Co přináší nové DLC pro Call of Duty: Advanced Warfare?

V pořadí druhé velké DLC pro Call of Duty: Advanced Warfare je na cestě a zítra se ho dočkají první konzolisté. Pojďme se podívat, co Ascendance přináší.

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare FOTO: Activision

Jak už bývá zvykem, základem DLC tvoří nové mapy. Tentokrát se jedná o čtveřici map, kterou tvoří industriální Chop Shop, utopistický Climate, menší Perplex a Site 244 situovanou poblíž Mount Rushmore.

Součástí DLC bude i nová epizoda pro mapa s Exo Zombies. V ní se představí nové zbraně, pasti a mnoho dalšího. Lahůdkou bude schopnost Exo Grapple, se kterou se budete po mapě přesouvat jedna báseň.

Kooperativní Exo Zombies přinese také uzavíráné částí map, kdy budete muset v jednotlivých kolech měnit strategii, protože určité části mapy budou zaplněny jedovatým plynem. Přibydou rovněž civilisté, které můžete zachránit přesunem do evakuační zóny.

Ascendance vyjde 31. března pro Xbox 360 a Xbox One. Majitelé ostatních verzí si opět zhruba měsíc počkají.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Co přináší nové DLC pro Call of Duty: Advanced Warfare?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.