Borderlands: The Handsome Collection

The Handsome Collection je vyšperkovaná edice pro Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel. Obsahuje všechny doposud vydané DLC pro každou z her.

Borderlands: The Handsome Collection

Borderlands: The Handsome Collection FOTO: Gearbox

Obsahem Handsome Collection jsou dvě známé a skvěle oceňované akční RPG střílečky, 12 dobře individualizovaných hratelných postav a především stovky hodin poutavého příbehu a vedlejších misí, jenž vás vezmou z Pandory na měsíc a zpět. Trailer pro kolekci byl vypuštěn do éteru 20. ledna a samotná kolekce byla vydána v minulém týdnu.

Kromě upgradu rozlišení na 1080p, vylepšení textury a světelných efektů se pro Borderlands 2, ani The Pre-Sequel nic nezměnilo. Oba herní tituly jsou stále štědré s lootem a hráčům přinášejí břitký humor ve spojení s drsňáckou potrhlostí postav. Ty jsou nejen střelci, ale jejich gear a vývoj schopností s talentovými stromy je jeden z nejlepších mezi akčními RPG. 

Vývojář hry GearBox zvolil krok správným směrem a hráčům, kteří již strávili hodiny hraním obou her z Handsome Collection, nabízí možnost přenést své uložené hry a postavy. Gearbox proto inovoval úložný cloud systém, díky němuž hráči budou moci po přechodu na nový typ konzolí upgradovat obě hry na úroveň Handsome Collection.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Borderlands: The Handsome Collection

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Apex Legends jako záchrana. Akcie EA po úspěchu nového battle royale titulu vzrostly na ceně

  2. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  3. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.