Rockstar ukázal nové screenshoty z PC verze GTA V

Ještě za čerstva vám přinášíme sbírku několika nových obrázků, které vývojáři pořídili přímo z PC verze GTA V, které se snad dočkáme již za necelé tři týdny. Tedy pokud Rockstar neohlásí další odklad.

GTA V (PC verze)

GTA V (PC verze) FOTO: Rockstar Games

Kromě připomenutí hardwarových požadavků a nových obrázků, se Rockstar také pochlubil, že příští týden vyjde oficiální trailer PC verze GTA V, který snad už definitivně potvrdí datum vydání, které je nyní stanoveno na 14. dubna 2015.

Na obrázcích můžeme vidět detailnější grafiku a celkově se můžeme těšit na živější ulice, díky vyššímu výkonu, které nabízejí High End PC sestavy, oproti konzolím. Nejzajímavější ale určitě bude sledovat, jak se protentokrát Rockstar popral s optimalizací hry, na které nemají u posledních titulů zrovna dobré vzpomínky.

Obrázky ve vysokém rozlišení se objevily na oficiálním blogu Rockstar Games, kde vývojáři mimo jiné připomněli hardwarové požadavky, které budou potřeba ke spuštění. Pro jistotu je vám zde ještě taktéž uvedeme.

Minimální požadavky:

Operační systém: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2
Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2,4 GHz (4 jádro) / AMD Phenom 9850 @ 2,5 GHz (4 jádro)
Operační paměť: 4GB
Grafická karta: NVIDIA 9800 GT / AMD HD 4870 1GB
Zvuková karta: Kompatibilní s DirectX 10
Místo na pevném disku: 65 GB 

Doporučené požadavky:

Operační systém: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2
Procesor: Inter Core i5 – 3470 @ 3,2 GHz (4 jádro) / AMD X8 FX-8350 (8 jádro)
Operační paměť: 8GB
Grafická karta: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Zvuková karta: Kompatibilní s DirectX 10
Místo na pevném disku: 65 GB

Témata: GTA V | Rockstar Games
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rockstar ukázal nové screenshoty z PC verze GTA V

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.