MOBA hra Infinite Crisis se konečně dočkala oficiálního spuštění

MOBA hra Infinite Crisis zasazená do světa komiksových hrdinů od DC Comics se po věčnosti v beta testování, konečně dočkala oficiálního spuštění. To znamená, že si ji můžete vyzkoušet zcela zdarma například na Steamu, kde byla nově přidána.

Infinite Crisis

Infinite Crisis FOTO: Turbine

V Infinite Crisis dostanete do ruky všemožné hrdiny z DC universa. A to jak ty známější typu Batman, Catwoman, Flash nebo Superman, tak i méně známější, které budou znát jen fanoušci komiksů, mezi takové hrdiny patří například Blue Beetle, Atrocitus nebo Star Saphire. Celkově si nyní můžete zahrát za 33 postav, z nichž mají mnohé několik variant.

Mapy jsou ve hře momentálně čtyři a taktéž čerpají z universa DC komiksů. Tři z map jsou tematicky vloženy do nejslavnějšího města Gothamu, které se snaží očistit od zločinů Batman se svými spojenci. Podíváme se i do „slavné“ Crime Alley, kde byli zavražděni rodiče Bruce Wayna. Další mapa je pak z Coast City, které se hojně objevuje v komiksech o Green Lanternovi.

Infinite Crisis obsahuje jinak klasické prvky, které známe z ostatních MOBA her, hrát ji můžete zcela zdarma, hrdinové ke hraní se točí v týdenní rotaci apod. Na Steam stránce hry nyní běží akce na koupi všech hrdinů za zvýhodněnou cenu, k balíčku navíc dostanete zlatého Supermana, jak uvedl server kotaku.com.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: MOBA hra Infinite Crisis se konečně dočkala oficiálního spuštění

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.