DISKUZE K ČLÁNKU MMO hra Crowfall uspěla na Kickstarteru. Vývojáři vybrali více než dvojnásobek požadované částky

Celkově projekt podpořilo téměř sedmnáct tisíc lidí, kteří na vývoj hry darovali 1,7 milionu amerických dolarů. Vývojáři žádali „pouze“ o 800 tisíc, ty se ale zaplatily již za tři dny, proto se dalo očekávat, že celý Kickastarter projekt bude velmi úspěšný, což se i dnes potvrdilo.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.