MMO hra Crowfall uspěla na Kickstarteru. Vývojáři vybrali více než dvojnásobek požadované částky

Celkově projekt podpořilo téměř sedmnáct tisíc lidí, kteří na vývoj hry darovali 1,7 milionu amerických dolarů. Vývojáři žádali „pouze“ o 800 tisíc, ty se ale zaplatily již za tři dny, proto se dalo očekávat, že celý Kickastarter projekt bude velmi úspěšný, což se i dnes potvrdilo.

Crowfall

Crowfall FOTO: ArtCraft Entertainment

Pokud se vám hra zalíbila a teď vás mrzí, že jste nestihli Kickstarter kampaň, tak vězte, že nemusíte vůbec smutnit. Vývojáři z ArtCraf Entertainment totiž spustí vlastní webovou stránku, kde budete moct podpořit vývoj hry, jak uvedl server pcgamer.com.

Crowfall je MMO hra nové generace, která by měla přinést odlišný zážitek, než dosavadní MMO hry v čele s World of Warcraft. Inspiraci si mimo jiné bere z fenoménu posledních let s názvem Hra o Trůny.

Za vývojem stojí dva veteráni žánru MMO her, J. Todd Coleman a Gordon Walton, kteří vyvíjeli tituly jako Ultima Online, Shadowbane, Star Wars: Galaxies nebo Star Wars: The Old Republic. Takže se opravdu nejedná o žádné nováčky.

Mnohem více informací o hře můžete najít v měsíc starém článku, který jsme pro vás připravili společně se startem Kickstarter kampaně, kdy byly odhaleny první detailnější zprávy o hře samotné.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: MMO hra Crowfall uspěla na Kickstarteru. Vývojáři vybrali více než dvojnásobek požadované částky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.