Pillars of Eternity je konečně venku. Co přináší?

Původně se Project Eternity stkvěl pouze na papíře a v hlavách vývojářů, po úspěšné kampani na Kickstarteru se dnes dostal pod názvem Pillars of Eternity i na naše monitory. Nejočekávanější RPG roku je tady!

Pillars of Eternity

Pillars of Eternity FOTO: Obsidian Entertainment

Na Pillars of Eternity, původním názvem Project Eternity, jsme čekali více než dva roky. Za tu dobu hra urazila poměrně dlouhou cestu, která v sobě zahrnovala téměř čtyři miliony dolarů na Kickstarteru vybrané od 70 tisíc přispěvatelů.

Kdo si nové RPG, které se nese v duchu klasických D&D her ve stylu Baldur's Gate a Icewind Dale, pořídil, zřejmě nebude litovat. Svědčí o tom první recenze a hodnocení, která na Steamu vypadají velmi slibně. Doufáme, že podobně jako u nás v redakci, se i u vás hra těší velké popularity.

Pokud nad Pillars of Eternity teprve uvažujete a neměli jste hru zakoupenou v rámci předobjednávky (za což byl mimochodem slušivý prsten a nějaké to zvířátko), máte na výběr hned z několika edic. 

V krabicové podobě zakoupíte pouze Adventurer Edition, která kromě hry obsahuje i soundtrack, manuál a mapu světa. V elektronické distribuci máte na výběr hned z několika edic, přičemž hned ta první základní, Hero Edition, obsahuje hru. Nic víc, nic míň.

O poznání zajímavější je Champion Edition, která s sebou kromě hry přináší v digitální podobě i soundtrack, manuál, mapu světa, dokument o tvorbě hry a kosmetické vychytávky jako wallpapery a vyzvánění na mobilní trelefon.

Doslova královská Royal Edition kromě výše uvedeného navíc obsahuje novelu od Chrise Avellona, sběratelskou knížku od Dark Horse, strategickou příručku a několik konceptuálních obrázků ve vysokém rozlišení.

Už víte, která edice nakonec skončí ve vašem počítači?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pillars of Eternity je konečně venku. Co přináší?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.