Chystá se nový Total War ve světě Warhammeru?

Již od pádu THQ v roce 2012 a následného prodeje studia Relic společnosti Sony se spekulovalo, jaké plány asi oznámí pro hry ze světa Warhammer.

Warhammer

Warhammer FOTO: Games Workshop

Před několika dny zveřejnil StormOfRazors na fóru TWCenter několik obrázků z připravované knihy Art of Total War, kde kreativní ředitel série Total War Mike Simpson uvedl, že se pracuje na hře ve stylu TW z fantasy světa Warhammer. Kniha samotná vyjde až 23. ledna a Sony ani Creative Assembly zatím nic oficiálně nepotvrdili.

Každopádně pro fanoušky obou sérií by to byl posun tím nejzajímavějším směrem. Vždyť poslední strategie s touto tématikou Warhammer: Mark of Chaos od studia Black Hole Entertainment vyšla již v roce 2006!

Pro mě osobně je to srdeční záležitost a věřím, že se dočkáme kvalitní a dosti rozsáhlé hry, která v sobě spojí to nejlepší z obou sérií. Asi je na čase oprášit krabici s Warhammer: Dark Omen (Mindscape 1998) a zavzpomínat na doby, kdy se každá skončená bitva se dala uznat za vyhranou až po spočítání přeživších.

Témata: Total War | Warhammer
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Chystá se nový Total War ve světě Warhammeru?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.