Half Life 2 čeká jedno velké překvapení

Třetí díl Half Life ani po letech nepřichází a o osudech Gordona Freemena tak stále nemáme nové zprávy. Fanoušci série ale nespí a dávají to okatě najevo, například novou grafikou do hry.

Half-Life 2

Half-Life 2 FOTO: Valve

Z dnešního pohledu stařičký Half Life 2, ve své době jedna z nejlepších FPS her. Pravdou je, že ani dnes neztrácí jeho hratelnost na kvalitě, na grafikém kabátu ale jsou patrné jisté mouchy, které fanouškům novodobých akcí nemusí vyhovovat. To napraví nový face-lift.

Komunitní mód se skromným názvem Half-Life 2: Update skrývá mnohem víc, než by se na první pohled zdálo. Masivní grafická úprava ve hře změní téměř vše, co můžete spatřit. Částicové efekty, mlha, pára, HDR nasvícení, stíny, vylepšené světelné efekty, efekty vody, to vše amnoho dalšího bude po zítřejším updatu, který si můžete zdarma stáhnout na Steamu, vypadat úplně jinak, než doposud.

Update kromě jiného přinese také opravu několika bugů, jeho hlavní kouzlo ale tkví jinde: Milovníkům starých klasik přinese další důvod, proč si hru projet ještě jednou, a pro mladší generace jí možná udělá přístupnější.

Témata: Half-Life 2
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Half Life 2 čeká jedno velké překvapení

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících letech

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.