Užijte si The Crew zdarma

Závodní hru s otevřeným světem The Crew si nyní můžete užít zdarma, má to ale háček. Tato akce platí pouze na dvě hodiny.

The Crew

The Crew FOTO: Ubisoft Entertainment

Ubisoft se snaží do The Crew přilákat nové hráče jak to jen jde, přichystal si proto řadu akcí, kterými chce rozšířit hráčské řady. Jednou z nich, a zřejmě tou nejvítanější pro nováčky, je možnost vyzkoušet si hru zdarma, bohužel však pouze po dobu dvou hodin.

Akce platí pro konzole PlayStation 4 a Xbox One a pokud se následně rozhodnete pokračovat a zakoupit si plnou verzi hry, váš postup zůstane odemknut a vy v něm budete moci pokračovat.

Stranou nezůstali ale ani stávající majitelé hry. Pro ty byl připraven Vintage Live Update a Vintage Car Pack. Druhý jmenovaný mód do hry přidá například Chevrolet Corvette C2, C3 a Spyker C8 Aileron. Vintage Live Update naopak nabídne nové frakční mise a také nový PvP mód a několik dekorací.

Témata: The Crew
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Užijte si The Crew zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Nejčtenější články

  1. Apex Legends jako záchrana. Akcie EA po úspěchu nového battle royale titulu vzrostly na ceně

  2. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  3. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.