Užijte si The Crew zdarma

Závodní hru s otevřeným světem The Crew si nyní můžete užít zdarma, má to ale háček. Tato akce platí pouze na dvě hodiny.

The Crew

The Crew FOTO: Ubisoft Entertainment

Ubisoft se snaží do The Crew přilákat nové hráče jak to jen jde, přichystal si proto řadu akcí, kterými chce rozšířit hráčské řady. Jednou z nich, a zřejmě tou nejvítanější pro nováčky, je možnost vyzkoušet si hru zdarma, bohužel však pouze po dobu dvou hodin.

Akce platí pro konzole PlayStation 4 a Xbox One a pokud se následně rozhodnete pokračovat a zakoupit si plnou verzi hry, váš postup zůstane odemknut a vy v něm budete moci pokračovat.

Stranou nezůstali ale ani stávající majitelé hry. Pro ty byl připraven Vintage Live Update a Vintage Car Pack. Druhý jmenovaný mód do hry přidá například Chevrolet Corvette C2, C3 a Spyker C8 Aileron. Vintage Live Update naopak nabídne nové frakční mise a také nový PvP mód a několik dekorací.

Témata: The Crew
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Užijte si The Crew zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.