K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Užijte si The Crew zdarma

Závodní hru s otevřeným světem The Crew si nyní můžete užít zdarma, má to ale háček. Tato akce platí pouze na dvě hodiny.

The Crew

The Crew FOTO: Ubisoft Entertainment

Ubisoft se snaží do The Crew přilákat nové hráče jak to jen jde, přichystal si proto řadu akcí, kterými chce rozšířit hráčské řady. Jednou z nich, a zřejmě tou nejvítanější pro nováčky, je možnost vyzkoušet si hru zdarma, bohužel však pouze po dobu dvou hodin.

Akce platí pro konzole PlayStation 4 a Xbox One a pokud se následně rozhodnete pokračovat a zakoupit si plnou verzi hry, váš postup zůstane odemknut a vy v něm budete moci pokračovat.

Stranou nezůstali ale ani stávající majitelé hry. Pro ty byl připraven Vintage Live Update a Vintage Car Pack. Druhý jmenovaný mód do hry přidá například Chevrolet Corvette C2, C3 a Spyker C8 Aileron. Vintage Live Update naopak nabídne nové frakční mise a také nový PvP mód a několik dekorací.

Témata: The Crew
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Užijte si The Crew zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

3. kolo Velké letní soutěže: Zapoj se do slosování o další skvělé hry!

18.07.2018 20:02 Další den, další kolo naší letní soutěže! Tak se zapoj a získej šanci vyhrát jednu ze čtyř…

Na battle royale od tvůrců S.T.A.L.K.E.R si ještě počkáme

18.07.2018 18:33 Pokud jste se těšili, že si už brzy zahrajete, tak vás musíme zklamat.

Nejčtenější články

  1. Saudská Arábie reaguje na neštěstí zákazem 47 her

  2. Valve zablokovalo otevírání beden v CS:GO v některých zemích

  3. BioWare přišlo o další výraznou osobnost

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.