Představuje se druhé DLC pro Evil Within

Druhá část dvojdílného rozšíření pro The Evil Within s názvem The Consequence je za dveřmi. Co nám nabídne?

The Evil Within

The Evil Within FOTO: Bethesda Softworks

Bethesda nelení a i přes odsunutí původních plánů, podle kterých měla být DLC do Evil Within postupně odhalována už na začátku roku, nás přídavky do hry poctivě zásobuje.

V první DLC The Assignment, které vyšlo 11. března, jsme se chopili role vedlejší postavy z původní hry Juli Kidmanové. I v pokračování nazvaném The Consequence se vtělíme do role dvojité agentky a uzavřeme tak mini příběh rozložený do dvou epizod.

Druhé DLC vyjde 22. dubna na PC, PS3, PS4, X360 a Xbox One, a stejně jako The Assignment je i The Consequence součástí season passu, který lze pořídit za 20 dolarů. Samostatně stojí každé DLC 10 dolarů.

Otázkou pak zůstává, kdy se dočkáme třetího DLC pod názvem the Keeper. To by, jak už pojmenování napovídá, mělo přinést možnost hrát za jedno z ikonických monster - Keepera.

Témata: The Evil Within
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Představuje se druhé DLC pro Evil Within

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.