Do Dragon Age: Inquisition dorazilo první DLC

Dragon Age: Inquisition se poměrně nečekaně dočkal prvního DLC Jaws of Hakkon. Ještě včera o jeho vydání ale téměř nikdo nevěděl.

Dragon Age: Inquisition

Dragon Age: Inquisition FOTO: Electronic Arts

Vydání DLC Jaws of Hakkon do populárního třetího dílu série Dragon Age bylo poměrně nečekané. Ještě včera o něm nido nic nevěděl, posléze se objevily první záběry a následně oznámení, že bude dnes vydán trailer.

Vývojáři svému slovu dostáli a upoutávku na DLC vydali, spolu s dodatkem samotným. Jeho vydání ale nepředcházelo žádné zdlouhavé napínání, jak bývá i distributorů z EA zvykem. Jedním z důvodů může být prostý fakt, že DLC nemá s původní hrou nic společného a nerozvíjí příběh, kterým samotná hra skončila.

Místo toho se vyparvíme po stopách posledního inkvizitora v hondbě za mocným drakem. Novou lokací na jihu Thedasu bude v DLC divočina obývaná lovci, kteří si říkají Avvaři.

Oficiální popisek dodatku na Originu láká na dobrodružství, odehrávající se souběžně s hlavním příběhem Dragon Age: Inquisition, na jehož konci hráči obdrží legendární výbavu a postaví se starodávnému bohu války. Souvislost s hlavním dějem? Takřka nulová.

DLC je už nyní dostupné na Xbox One za 299 Kč a na PC. Majitelé PS4 a dalších verzí hry ale budou zřejmě zklamáni, neboť si zatím počkají. Do kdy, EA neoznámil.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Do Dragon Age: Inquisition dorazilo první DLC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.