Microsoft představil jarní kolekce Xbox 360

S příchodem jara Microsoft zveřejnil své tři jarní balíčky pro Xbox 360. Pořídíte je za cenu $250 USD.

Fable Anniversary v kolekci Xbox 360 500 GB Spring Value Bundle

Fable Anniversary v kolekci Xbox 360 500 GB Spring Value Bundle FOTO: Lionhead Studios

Nejdostupnější kolekcí je Xbox 360 500 GB Spring Value Bundle, jejíž součástí je kód pro stažení Plants vs. Zombies: Garden Warfare a klasické vydání Fable Anniversary, které si můžete doma vystavit třeba na poličce. Po 11 letech od svého vzniku Fable prošel řadou změn, včetně možnosti vychutnat si svět Albionu ve full HD. Prožitek z příběhu se tak rozhodně znásobil, což z balíčku dělá velice lákavou variantu, pokud zrovna uvažujete o koupi Xboxu 360. Tuto kolekci bude možné pořídit kromě USA také ve většině světových prodejních regionů. 

Další dva balíčky budou sice také dostupné, ale bohužel již ne pro všechny oblasti. 4 GB Kinect Spring Value Bundle obsahuje kopii Kinect Sports Ultimate, spolu s Kinect Adventures. Pro náročnější hráče bude se stejnými hrami připravena i verze s o poznání větším hard diskem, 500 GB Kinect Spring Value Bundle.

Obě kolekce budou obsahovat měsiční zlaté členství Xbox Live. Pomocí něj získáte bezplatné hry z edice Games with Gold, online režim více hráčů, členské slevy až 75 % na hry ve službě Xbox Store, nebo například skupiny a skupinový chat.

Témata: Xbox 360
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Microsoft představil jarní kolekce Xbox 360

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.