Novinky ze světa Mortal Kombat X

Termín vydání Mortal Kombat X pro starou generaci herních konzolí byl odložen na blíže nespecifikované datum v létě. NetherRealm studios také oznámilo nový systém pro vypořádání se s rage quittery - Quitality. Představeny byly i herní módy Kustom Kombat a Test Your Luck.

Mortal Kombat X Quitality

Mortal Kombat X Quitality FOTO: Reprofoto YouTube

Hráči, kteří mají tendenci opustit předem prohraný souboj si tohle v Mortal Kombatu X pořádně rozmyslí. NetherRealm studios na svém livestreamu představilo nový nápad, jak potrestat rage quittery. Nazvali jej příhodně Quitality. Pokud se tedy hráč rozhodne opustit hru, jeho hlava exploduje v typickém Mortal Kombat stylu a vítězem se automaticky stane oponent. Pocit zadostiučinění v potrestání rage quitterů spolu s epickou krvavou řežbou je vítanou novinkou.V případě, že si budete chtít zachovat slušný průměr se tedy vyplatí bojovat do posledního dechu i ty nejdelší bitvy.

 

NetherRealm studios na svém streamu také představilo zcela nové herní módy nazvané Kustom Kombat a Test Your Luck. V rámci Test Your Luck si hráči pomocí simulace herního automatu z více než stovky modifikátorů vylosují  3 až 7 políček, která určí jejich oponenta a následné přidané efekty jako jed, brnění, nebo zvýšení či snížení časového limitu. Oponent pak musí být poražen za použití vylosovaných handikapů / benefitů.V Kustom Kombat módu si hráči  z obsáhlého seznamu vyberou 2 vlastní modifikátory, pomocí kterých musí zabít protihráče. Můžete si také vybrat, které modifikátory ovlivní vás, vašeho oponenta a které oba dva. Celkem si tedy zvolíte 4 modifikátory pro každý zápas. Modifikátory půjdou odemknout odehráním zápasů v Living Tower nebo zkoumáním Krypty.

Mortal Kombat vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One 14 dubna. Pro Xbox 360 a PlayStation 3 bylo datum vydání odloženo na léto.

 

Témata: Mortal Kombat X
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Novinky ze světa Mortal Kombat X

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.