Batman: Arkham Knight se o tři týdny opozdí

Pokud netrpělivě čekáte na poslední díl ze série o Temném rytíři od Rocksteady, máme pro vás špatnou zprávu. Batman: Arkham Knight nakonec vyjde až 23. června.

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight FOTO: Rocksteady Studios

Informaci oznámil game director Sefton Hill. „Jsme ten typ vývojáře, co nenávidí kompromisy, takže je nám líto, že si kvůli tomu na epické završení Arkham trilogie budete muset počkat ještě o něco déle.“ Pokud vás zmátla zmínka o trilogii, ačkoli tři batmanovské hry už vyšly, Batman: Arkham Origins byl od jiného studia a Rocksteady ho do své série nepočítá.

„Jako odměnu za vaši trpělivost a pochopení, a abychom vám učinili čekání ještě nesnesitelnějším, vám s potěšením představujeme nové gameplay video z Batman: Arkham Knight. Za všechny z Rocksteady bych chtěl poděkovat z vaši neutuchající podporu. Pracujeme tak tvrdě, jak to jen jde, abyste na nás mohli být pyšní,“ dodal Hill. Sedmiminutový trailer s dosud neviděným záběry najdete níže.

K vydání Batman: Arkham Knight tedy nakonec dojde, oproti plánovanému datu 2. června, až 23. června. Hra bude dostupná pro PC, Xbox One a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Batman: Arkham Knight se o tři týdny opozdí

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.