Videa

Nový trailer k Blair Witch (1:13) | video: YouTube

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 000 20:53 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich jsme se dočkali už teď. Krátké video s trefným názvem "A 4K Tour Through the Woods" (procházka lesem ve 4K) nás nechává ochutnat mrazivou atmosféru, na kterou se můžeme těšit už 30. srpna.

V ten den se opět vydáme do Black Hill Forest, dějiště kultovního horového snímku Záhada Blair Witch, a v roli Ellise se společně s jeho věrným psím kamarádem vydáme po stopě ztraceného mladíka. Těšit se můžeme na hutný hororový zážitek a zajímavé scenérie, které nám v krátkosti představuje výše zmiňovaný trailer.

Blair Witch tedy vychází na konci srpna na PC, PS4 a Xbox One. Pokud si tento kousek stihnete předobjednat, dostanete zdarma Deluxe edici, která obsahuje soundtrack a album navíc.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.