Ukáže Google první exkluzivity pro Google Stadia? Novinky na Gamescomu odhalí i Sony či Epic Games

Největší evropský herní veletrh už klepe na dveře, je tedy nejvyšší čas k tomu, aby tvůrci pomalu odhalili, s čím v Kolíně nad Rýnem vyrukují.

The Last of Us Part II

The Last of Us Part II FOTO: Reprofoto YouTube

Gamescom platí za druhý největší herní veletrh na světě. Oproti E3 měl ještě nedávno tu výhodu, že si nadcházející pecky mohli vyzkoušet i řadoví hráči, nejen profesionální obec. O toto privilegium sice nedávno přišel, to však nikterak nesnižuje jeho váhu. Ba naopak. Letos to totiž vypadá, že by vydavatelé a vývojáři, kteří do Německa dorazí, mohli představit ranec zajímavých her.

V Kolíně nad Rýnem se představí Google, jenž by měl vypustit do světa více informací nejen o samotném Google Stadia, ale také startovních titulech. Mezi nimi by se mohly objevit i některé exkluzivity, na nichž pracují first-party studia vedená bývalou příslušnicí Ubisoftu Jade Raymondovou. Zkušeností, talentu a zejména kapitálu má softwarový gigant dostatek, takže se rozhodně máme na co těšit.

Kromě Googlu ale s novými oznámeními přitaká i 2K Games, kteří by měli (s největší pravděpodobností) fanouškům opět o něco přiblížit Borderlands 3. Take-Two Interactive ovšem bude reprezentováno i vydavatelským domem Private Division, jenž má v rukávu pecky jako Ancestors: Humankind Odyssey či The Outer Worlds. Mezi stálice pak budou patřit i Activision s EA a Ubisoftem.

Jsme zvědaví na to, s čím se vytáhne Sony. Odhalení PlayStation 5 neočekáváme, i bez něj nejspíše půjde o zajímavou podívanou. Lační fanoušci totiž netrpělivě čekají na další informace ohledně exkluzivních her, mezi něž patří například The Last of Us: Part 2, Ghost of Tsushima či Death Stranding od cenami ověnčeného Hidea Kojimy.

Letos se tedy opět máme na co těšit! A nejlepší na tom je, že Gamescom začíná už za necelé dva týdny, takže na nášup novinek a trailerů nebudeme muset čekat příliš dlouho.

První gameplay z The Last of Us Part II (11:53) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ukáže Google první exkluzivity pro Google Stadia? Novinky na Gamescomu odhalí i Sony či Epic Games

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.