Další Resident Evil na obzoru? Hráči dostali pozvánky k testování neoznámené hry

Biohazard kutí novou hru a k jejímu testování, které proběhne 8. a 9. září přizvali i zástupce z řad komunity. O co půjde? A můžou se zapojit i příznivci z Česka?

Resident Evil 2 Remake

Resident Evil 2 Remake FOTO: www.residentevil2.com

Je to až k nevíře, ale série Resident Evil je tu s námi už více než 20 let. První díl spatřil světlo světa už v roce 1996 a od té doby prošel řadou proměn. Ze hry z ptačí perspektivy se stal nervy drásající horor sledovaný ze třetí osoby, který si stále drží vysokou laťku. Zvlášť remake druhého dílu ukázal, že je tato značka stále silná. Capcomu se totiž podařilo pouze během prvního týdne prodat tři miliony kopií a posbírat vysoká hodnocení napříč celým světem. A nyní to vypadá, že bychom se brzy mohli dočkat dalšího.

Program RE Ambassador, jenž slouží zejména k šíření novinek ohledně série a chystaných akcí, totiž nedávno rozeslal některým hráčům email s pozvánkou k uzavřenému testování nové neoznámené hry. Ten bude otevřen pouze pro japonské hráče, případně ty, kteří japonštinu ovládají. Podmínkou je přihlásit se přes odkaz obsažený ve zprávě a mít i trochu toho štěstí.

„Dnes vám chceme oznámit, že nabíráme testery pro naši novou hru, která je ve výrobě. Rádi bychom do vývoje začlenili i zpětnou vazbu od našich ambasadorů," stálo v části dopisu, který do angličtiny přeložil portál Biohaze.com.

V tuto chvíli to tedy vypadá, že hráči z dalších regionů okusí nový kousek z dílny Biohazardu až se zpožděním. Dokud tedy nedorazí pozvánka do našich stránek, nebo tvůrci či fanoušci neodhalí něco bližšího, budeme muset čekat. My jsme ale zvědaví, o co půjde. Bude to zbrusu nové pokračování, nebo remake třetího dílu, o němž se spekulovalo krátce po vydání předělané dvojky?

Launch trailer k Resident Evil 2 Remake (3:13) | zdroj: YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další Resident Evil na obzoru? Hráči dostali pozvánky k testování neoznámené hry

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.